Bieg „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ”

Przyłączamy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 28 stycznia (niedziela), od godz. 10:00 przybywajcie tłumnie na skansen w Olsztynku! Co będziemy robić? Będziemy brać udział w biegu „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ” organizowanemu przez Miejski Dom Kultury w Olsztynku!

data wydarzenia: 28 stycznia 2024

Po specjalnie wyznaczonych trasach na terenie całego Parku Etnograficznego. Całość środków zebranych z opłat startowych zostanie przekazana na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży!

Podajemy Wam plan godzinowy oraz długość tras:
• 10:45 – otwarcie Biura Zawodów (plac przy kościele w skansenie)
• 11:30 – wielka rozgrzewka dla zawodników ( prowadzi Kasia Kowalewicz)
• 11:45 – start trasy „mała pętla” – trasa dla dzieci do 1 km
• 12:15 – start trasy „duża pętla” – trasa obejmuje dystans około 5,8 km.
• 12:30 – start trasy “średnia pętla” Nordic Walking – trasa obejmuje dystans koło 2,9 km. Jeżeli ktoś z Was chciałby zgłosić się już teraz, to śmiało można wysłać maila: olsztynekmdk@gmail.com podając imię i nazwisko, wiek, nr telefonu do kontaktu oraz wybraną trasę.

Bieg od wielu lat towarzyszy finałowym wydarzeniom. Akcja ma na celu promocję zdrowego i aktywnego trybu życia oraz zwrócenie uwagi na problem cywilizacyjny, jakim jest cukrzyca.

BIEG W KAT. DLA DZIECI, DOROSŁYCH ORAZ MIŁOŚNIKÓW NORD WALKING! RAZEM POLICZMY SIĘ Z CUKRZYCĄ!

Gramy razem z:
Miejski Dom Kultury w Olsztynku