Noc Muzeów z Kopernikiem

Muzeum Budownictwa Ludowego – Park Etnograficzny w Olsztynku oraz Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku zapraszają na Noc Muzeów z Kopernikiem 5 sierpnia 2023 r. w godz. 20:30 – 23:30! Bilet wstępu tylko 2 zł!

data wydarzenia: 5 sierpnia 2023

W programie koncert, prelekcje, warsztaty, pokazy i wiele innych!

„Kosmiczny” koncert muzyki dawnej | Prelekcja: Mikołaj Kopernik inaczej | Pokaz nocnego nieba – opowieść o gwiazdozbiorach sierpniowego nieba | Oglądanie nieba za pomocą teleskopów | Astronomia ludowa na Warmii i Mazurach | Meteorologia ludowa | Astrologia ludowa – wróżby, zodiaki i przepowiednie | Plener Fotograficzny | Kosmiczne warsztaty dla dzieci

Zabierz ze sobą kocyk lub leżak!

Noc muzeów 2023