Piknik rodzinny z okazji jubileuszu 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej!

Nasze Muzeum przyłącza się do świętowania 20 lat członkostwa w Unii Europejskiej! Serdecznie zapraszamy do udziału w Pikniku rodzinnym w dniu 25 maja 2024 r. w Olsztynie!

data wydarzenia: 25 maja 2024

Nasze Muzeum przyłącza się świętowania jubileuszu 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej! Serdecznie zapraszamy do udziału w Pikniku rodzinnym w dniu 25 maja 2024 r. w Olsztynie!

25 maja w godz. 12:00 – 18:00 na Starym Mieście i w Parku Podzamcze w Olsztynie odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji jubileuszu 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej organizowany przez Warmia i Mazury. Zdrowe życie, czysty zysk.

Zapraszamy na nasze stoisko! Czekać będzie na Was fotościanka, kolorowanki, zabawy ludowe, zaprezentujemy również wystawę planszową pt. „Szlakiem zrealizowanych projektów po Muzeum Budownictwa Ludowego – Parku Etnograficznym w Olsztynku.” Zainteresowani będą mogli zakupić nasze wydawnictwa muzealne.

Znajdziecie nas na Starym Mieście przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej. W programie pikniku wiele rodzinnych atrakcji, w tym m.in. animacje dla dzieci, miniturniej rycerski, quizy i konkursy z wiedzy o Unii Europejskiej, występy artystyczne zespołów z Pałacu Młodzieży Olsztyn, bezpłatne badania profilaktyczne, kiermasz żywności regionalnej i wiele innych atrakcji. Piknik zakończy się koncertem olsztyńskiego zespołu Big Day.

Nie może Was zabraknąć!