VIII Wschód Piękna

VIII Wschód Piękna w Skansenie odbędzie się 29 i 30 lipca! Bilety już w sprzedaży!

data wydarzenia: 29 lipca 2022 - 30 lipca 2022

Festiwal odbędzie się w dniach 29 i 30 lipca w Olsztynku, w sielskiej przestrzeni magicznego Skansenu.

W dniach 29 i 30 lipca 2022 Muzeum dla zwiedzających czynne będzie do godz. 16:00!

Festiwal „Wschód Piękna”, od 7 lat odbywał się w Olsztynie i Olsztynku, pod patronatem międzynarodowego projektu „World Orchestra”. Ideą festiwalu jest łączenie polskiej kultury muzycznej z innymi tradycjami, prezentowanie tożsamości kulturowej poprzez muzykę świata.

29.07 (piątek)

• Nadishana & Somos
  • Arsen Petrosyan
  • Grzech Piotrowski Tribute to Garbarek (Piotr Matusik/Sebastian Wypych/Krzysztof Gradziuk)